Najładniejszy ogródek kawiarniany w Krakowie

COFFEE Street ogródek

Zaciszny, a jednocześnie słoneczny i przestronny ogródek kawiarniany w ścisłym centrum Krakowa to prawdziwy skarb. Znajdziecie go w COFFEE Street. Tu można w spokoju spotkać się z przyjaciółmi, popracować, czy po prostu zrelaksować się.

Jeśli macie dość tłocznych, pełnych zgiełku ogródków, gdzie nie można się zrelaksować, a nie przemawiają do Was także zaadaptowane do roli ogródka kawiarnianego ciemne podwórka zaniedbanych kamienic, koniecznie sprawdźcie nasz.

Znajdujący się na dziedzińcu pięknie odnowionej kamienicy, ogródek naszej kawiarni urzeka nie tylko urodą, ale także przestronnością i ciszą. Przez większą część dnia ogródek skąpany jest w promieniach słonecznych, ale jeśli słońce grzeje zbyt mocno, przyjemny cień zapewniają nasze jasne parasole ogrodowe.

Jak trafić do naszego ogródka? Wejście jest przez szeroką bramę tuż obok wejścia do naszej kawiarni – dostępne są miejsca zarówno po prawej, jak i po lewej stronie, aż do rzędu żywotników (tuj). Nasze stoliki są utrzymane w tonacji fioletowej.

W ogródku działa nasza sieć WiFi – dla lepszego zasięgu polecamy stoliki po prawej stronie.

Bardzo prosimy o składanie zamówień w kawiarni – wszystko zostanie przyniesione do stolika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>