Kawiarnia w Krakowie przyjazna maluchom

COFFEE Street kącik dla dzieciGdzie wpaść na kawę z dziećmi w weekend w centrum Krakowa? Zapraszamy do nas!

Jeśli szukacie miejsca w centrum Krakowa, gdzie w weekend można przyjść z dziećmi i spędzić przyjemnie czas przy kawie, soku, koktajlu czy pysznych ciastkach, pamiętajcie o COFFEE Street!

W naszym słonecznym i bardzo przestronnym ogródku Wasze pociechy mogą bawić się bezpiecznie i swobodnie, a w tym czasie rodzice mogą zrelaksować się nad filiżanką aromatycznego espresso lub łagodnego latte.

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy kącik z wielkim pudłem z klockami, kredkami i innymi zabawkami. To jednak raczej pewne, że dzieciaki długo nie usiedzą w miejscu, ale bez obaw, nasz ogródek szczególnie w weekendy nadaje się do aktywnych zabaw maluchów – jest niemal całkowicie ogrodzony i zamknięty od ulicy (poza przejściem przez bramę).

Zapraszamy najpierw do wnętrza kawiarni, gdzie przyjmiemy Wasze zamówienie, a potem od razu do ogródka – wszystko przyniesiemy do Waszego stolika.

To jak, wpadniecie z dzieciakami w weekend do ogródka COFFEE Street? Oczywiście zapraszamy Was także w ciągu tygodnia, nasza kawiarnia jest naprawdę bardzo przyjazna dla maluchów;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>